logo
logo icon
8,200+ beş yıldız incelemesi
img
img
img

Usta 4,000+ Katılın

Teknik Ustam
Mükemmelliğe Adanmış

Teknik Ustam şirketleri bakım onarım tadilat işlerinizi öncelikle sağlıklı imar'a uygun ve mimari çizimlerle şekillendirip, gerekli onaylar sürecinden sonra hayallerinizi aynısı gerçekleştiren dünya da bir ilk imzası TEKNİK USTAM ile yapılandırıyoruz. "Özümüzde Mesleki Ustalıklar Var" Şirket bünyemizde mesleki yeterliliği olan ustalarımızla profesyonel hizmet vermekteyiz 81 ilimizde. Teknik Ustam güvencesiyle 7 gün 24 saat iş görevindeyiz. Ekonomi serbest piyasasını altında olmamakla şartıyla uygun fiyatlarımızı sunmaktayız. Usta arıyorum diyenlere güvenceli ve garantili danışmanlık hizmetlerimizi vermekteyiz.  Nesil yetiştirme projemizle girişimcilerle iş birliği içerisinde çalışmaktayız. Markalı üreticilerin teknik servis sağlayıcısı olarak iş görevi almaktayız.

  • Doğru Plan
  • Mesleki Bilgi
Başvur

İş Ortaklarımız - Referanslarımız

img

Topluluk Geri Bildirimi

"Uğur bey her zaman nazik ve her başım sıkıştığımda aradığım kişi. Her teknik sorunumuzu anında çözen ve müşteri memnuniyetini önemseyen işyeri sahibi. Teşekkürler Teknik ustam.."

Nevin YILDIRIM KARA

"Teknik Ustam Alanında Bir Numara. Ev İşlerimizi Anında ve Temiz Bir Şekilde Üstelik Uygun Bir Fiyatta Hemen Çözü Verdiler."

ÖMER DEMİRCAN

img
img

Mesleki Ustalarımızı bir arada topluyoruz.

Gurur Duyuyoruz

Türkiye'nin her konumunda olmaktan her evi kalbinde olmaktan gurur duyuyoruz.

7,982

Usta Sayısı

13,053

Müşteri Portföyü

15

Hak Kazanılan Ödüller

65

Konum

X

Sepetiniz

Boş Sepet

Ara Toplam
₺0.00
UYGULAMAK
0